EU peníze do škol

EUpenize
Naše škola se v únoru 2011 zapojila do dvouletého projektu EU PENÍZE DO ŠKOL – Aplikace ICT ve výuce. V rámci tohoto projektu byly vypracovány a ve výuce ověřeny učební materiály pro žáky 1. a 2. stupně. Pedagogové se zúčastnili dalšího vzdělávání souvisejícího s náplní projektu. Škola byla dovybavena výpočetní technikou, interaktivními tabulemi, interaktivními výukovými materiály a dalšími pomůckami pro výuku. Seznam vytvořených učebních materiálů naleznete níže.

Seznam digitálních učebních materiálů (DUM) vytvořených v rámci projektu EU Peníze do škol (Aplikace ICT ve výuce)

DUM pro PŘEDMĚT ROČNÍK
M (CLIL) 5. roč., 2. st.
F 2. st. (7. roč.)
D 2. st. (6. roč.)
Čj 4. roč.
Tv 2. st.
Aj 1. st.
Prvouka (Člověk a zdraví) 1. st.
Vv, Hv 2. st.
Čj (Literární výchova) 2. st.
Z (Amerika, Evropa) 2. st.
Čj, Aj 3. roč. 1. st.
F 2. st. (8. a 9. roč.)
Čj (Domácí zvířata) 1. st.
Čj, Ov 1. st., 2. st.
Vl 1. st.
Aj 2. st.
Nj 2. st.