Mokré odpoledne a Jablunkovské dvorky

Školní rok se chýlí ke svému konci a my jsme si jej se Školní družinou zpestřili dvěma akcemi. První akcí byl již druhý ročník Mokrého odpoledne, kdy na děti čekaly soutěže s vodou. Také při tom měly za úkol se pořádně osvěžit a přečkat tak nejteplejší den týdne. Což se nám také velmi úspěšně povedlo :-). Dne 26. 6. 2018 jsme navštívili Jablunkovské centrum kultury a informací JACKI , kde jsme měli možnost obdivovat práci řezbářů a grafiků. Vysvětlili nám, jak pracují, jaké materiály a nástroje ke své práci používají. Děti si mohly vyzkoušet, jak se ryje do mýdla. Na závěr výletu jsme si zašli na výbornou zmrzlinu. Děkujeme všem dětem za krásný rok ve školní družině a přejeme nádherné slunečné a pohodové prázdniny.

vychovatelky ŠD